Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/virtual/crh135/www/outlet/admin/inc/conn.php on line 2
OUTLET -- CERPOL - Ceramiczna perfekcja - pustaki i dachówki ceramiczne
  Mapa serwisu System zamówień internetowych Wyprzedaże
CRH KLINKIER - Specjali¶ci od klinkieru

WYPRZEDAŻE

 
Witamy Państwa w serwisie ,,Wyprzedaże CERPOL''.
Zawiera on bazę produktów oferowanych do sprzedaży w bardzo atrakcyjnych cenach.
Na wstępie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem serwisu i akceptację jego postanowień.

Zapraszamy do zakupów!
Regulamin
  1. Podane ceny są cenami EXW zakład produkcyjny i dotyczą pełnych palet. Koszt wysyłki kurierem i przepakowania ponosi kupujący.
  2. Ceny produktów z wyprzedaży mają wyłącznie wartość informacyjną i są cenami sugerowanymi przez CERPOL oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
  3. Do wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba wyrobów, przed każdorazowym zamówieniem należy sprawdzić dostępność produktu.
  4. CERPOL zastrzega sobie prawo do zmiany cen wyrobów znajdujących się w ofercie wyprzedażowej, wprowadzania nowych i wycofywania dotychczas oferowanych produktów, prowadzenia, odwoływania i modyfikowania zasad wyprzedaży.
  5. Zdjęcia dotyczące wyprzedaży wyrobów , prowadzonej przez CERPOL, nie zawsze dokładnie odwzorowują obraz poszczególnych towarów i mają na celu ogólne zorientowanie klienta co do cech wyrobów. W szczególności kolorystyka towarów prezentowanych na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistego wyglądu produktów. Różnica pomiędzy dostarczonymi wyrobami i zdjęciem zamieszczonym na stronie nie może stanowić o zakwalifikowaniu przez klienta towaru jako niezgodnego z zamówieniem.
  6. Reklamacje na produkty zakupione w systemie wyprzedażowym nie będą przysługiwały na cechy i wady towaru, z powodu których cena produktu została obniżona.
  7. CERPOL zapewnia, iż produkty sprzedawane w systemie wyprzedażowym posiadają parametry fizyczne zgodne z deklaracjami zgodności z polską i europejską normą – PN-EN.
CERPOL
zapoznałem się i akceptuję postanowienia regulaminu
 
© 2019 CERPOL designAgencja Reklamowa
Powrót do strony głównej